“Mūsu uzņēmumā mēs visi esam jauni un diezgan zaļi visās ar grāmatvedību saistītās jomās. Pateicoties Auditors Liepāja komandai mūsu jaunības maksimālisma ideju lidojums tiek sakārtots atbilstoši visām likuma prasībām, kā rezultātā mums nekad nav bijušas problēmas ar ‘instancēm’ un mums paliek laiks un enerģija darboties pie tā, kas mums patiešām patīk.”
- Līga Lapiņa “Valodu Vēstniecība” valdes locekle


“Profesionāļi, kuri ne tikai visu izdarīs kā nākas, bet arī padomās soli uz priekšu un ieteiks kā labāk.”
- Andris Lanka “Desol” valdes loceklis


“Tā nav, ka tikai lielas firmas no augstiem plauktiem var pie viņiem tikt. Arī man, vientuļam pensionāram, Auditors Liepāja palīdzēja pilnīgi visā, kas man bija nepieciešams, kaut arī zināja, ka miljonu par to nenopelnīs. Sirsnīgs paldies!”
- Jānis Rieksts, pensionārs


“Viņu komandā ir augstas klases profesionāļi, kas savu darbu veic pēc vislabākās sirdsapziņas. Turklāt viņi nemelos, ja kaut ko nezinās – un centīsies attiecīgo niansi noskaidrot pēc iespējas ātrāk. Bez tam, kā vienu no šī uzņēmuma kvalitātes pazīmēm es saskatu kadru nemainību – manu uzņēmumu jau vairāk kā desmit gadus apkalpo viena un tā pati komanda un man nav ik pāris gadu jāizskaidro kādam jaunam darbiniekam visu ar manu uzņēmējdarbību saistīto nianšu kopumu.”
- Indulis Lanka “Firma Lanka” direktors